Föremål som liknar soffbord dia 80
8260 Soffbord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 februari 2016
5500 Soffbord
intarsia, dia 80, höjd: 57 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2015
1545 Soffbord
mahogny, nyrokokostil, dia 80, höjd: 61 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 5 oktober 2015
4265 Soffbord
dia 80, höjd: 57
Såld: 600 kr
Såldes den 3 mars 2014
8346 Soffbord
intarsia, glasskiva, dia 80, höjd: 50 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 21 oktober 2013
5180 Soffbord
1930-tal, dia 80, höjd: 60, fanérskador
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012
8523 Soffbord
med glasskiva och hylla, dia 80, höjd: 60
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 november 2012
7215 Soffbord
rotfanér, dia 80, höjd: 62
Såld: 5.200 kr
Såldes den 14 mars 2011
1674 Soffbord
mahogny, drumtable, dia 80, höjd: 57
Såld: 250 kr
Såldes den 20 september 2010